Гандбол: SV Union Halle-Noustadt програє HSV Solingen-Gräfrath

М'яч лежить перед воротами / Фото: David Inderlied/dpa/Symbolic image

Повітря стає все більш розрідженим для жіночої гандбольної команди SV Union Halle-Noustadt у боротьбі за збереження прописки в Бундеслізі.

Для гандболістів SV Union Halle-Noustadt повітря стає все більш розрідженим у боротьбі за збереження прописки в Бундеслізі. У суботу команда з Галле програла 26:28 (14:14) передостанньому клубу HSV Золінген-Графрат, що посідає передостаннє місце, розгубивши перевагу у п'ять м'ячів у середині другого тайму. Після дев'ятої поразки в сезоні команда з Галле знаходиться лише на відстані трьох очок від зони вильоту. Найбільшу роль в успіху господарів зіграла Піа Адамс (8/2). У складі "SV Union" найбільше м'ячів забила Ліллі Рьопке (5).

Протягом 40 хвилин дві команди з підвалу боролися у відкритому обміні ударами. З 18:18 (38') до 24:19 (46') "Галле" вирвався вперед. Однак цього запасу виявилося недостатньо, щоб забезпечити перемогу. Клуб з Галле продемонстрував сталеві нерви у заключній фазі і неодноразово не зміг забити голкіперу Золінгену Каті Греве. Господарі переломили хід гри у заключній дванадцятихвилинці після програшу 21:25 з рахунком 7:1 і тим самим посилили занепокоєння SV Union щодо вильоту.