Галле програє 26:41 в Ольденбурзі

М'яч лежить на воротах / Фото: Frank Molter/dpa/Symbolic image

Гандболістки клубу SV Union Halle-Noustadt не змогли здобути жодного важливого очка в боротьбі за збереження прописки в Бундеслізі. У суботу підопічні Тілля Віхерса зазнали розгромної поразки від "ВФЛ Ольденбург" з рахунком 26:41 (15:16). Найбільшу роль в успіху господарок зіграли Мерле Карстенсен (7/1), Тоні-Луїза Рейнеманн (6/1), Лена Файнілер, Емілія Ронге і Луїза Кніпперт (по 5). Найбільше м'ячів у складі "Галле" забили Юлія Нєв'ядомська та Ліллі Рьопке (по 7).

До 13:13 (23') клуб з Галле утримував рівновагу на майданчику і на перерву відставав лише з невеликою різницею в рахунку. Однак у другому таймі "SV Union" повністю розвалився. Ольденбурзький клуб відірвався з 20:18 (37') до 24:18 (41') і 32:23 (51'). Клуб з Галле змирився зі своєю долею в заключній десятихвилинці і не зміг уникнути двозначного розгрому.