Гайгер виграє Кубок світу зі стрибків з трампліну в Клінгенталі

Карл Гейгер з Німеччини стрибає з пагорба / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Німецькі стрибуни з трампліну також піднімаються на п'єдестал пошани на своїх домашніх змаганнях. Цього разу радість ще більша. Вперше в цьому сезоні перемагає австрієць.

Карл Гайгер приніс німецьким стрибунам з трампліна першу перемогу в сезоні на домашньому чемпіонаті світу в Клінгенталі. У суботу 30-річний спортсмен стрибнув на 144 та 146 метрів у саксонській цитаделі зимових видів спорту. Він потіснив австрійця Штефана Крафта і японця Рьою Кобаяші на друге і третє місця. Андреас Веллінгер на четвертому місці і Пій Пашке на п'ятому завершили ще один дуже сильний результат німецької команди. Тепер у команди національного тренера Штефана Хорнгахера шість місць на подіумі в п'яти змаганнях.

"Це було неймовірно круто. Це було дуже весело, - сказав Гайгер в ефірі ARD. "Я ніколи не думав, що виграю". Хорнгахер також був у захваті. "Карл сьогодні стрибнув надзвичайно добре. Він був надзвичайно сконцентрований", - сказав він. "Він дійсно показав два чудових стрибки". Дивлячись на всю команду, тренер сказав: "Чудова команда, чудова атмосфера, чудовий успіх!"

У сильному тумані і фантастичній атмосфері Гайгер показав у першому раунді, що він також є силою, з якою слід рахуватися як стрибун-переможець цього сезону. Чоловік з Оберстдорфа бурхливо вітав, піднявши кулаки. Після другого стрибка він голосно кричав про свою радість. Це був його перший фініш на подіумі цієї зими. Гайгер показав, що Крафт, який виграв усі чотири змагання до цього часу, непереможний. Штефан Лейхе (14-й) та Мартін Гаманн (29-й) з німецької команди також набрали очки Кубка світу.