Футболістки "РБ Лейпциг" програли "Хоффенхайму" з рахунком 2:1

Гравець "Лейпцига" Ванесса Фудалла на полі / Фото: Jan Woitas/dpa

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" зазнала чергової поразки від "TSG 1899 Хоффенхайм" у Бундеслізі.

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" зазнала чергової поразки в Бундеслізі. У неділю лейпцизька команда програла з рахунком 2:1 (0:1) на полі "TSG 1899 Хоффенхайм". Іспанка Марта Казалла Гарсія вивела "TSG" вперед вже через шість хвилин. Після перерви іспанка знову відзначилася, зробивши рахунок 2:0 (62'), а Лідія Андраде (82') зрівняла рахунок. На зимову перерву "РБ" йде на десятому місці в таблиці.

Жінки "РБ" ставили перед собою високі цілі після того, як у листопаді на цьому ж майданчику в Кубку перемогли з рахунком 3:0. Однак план на матч вже на ранній стадії став кейсом для паперового смітника. Удар зі штрафного, поданий Яною Фельдкамп з середини поля, Гарсія з близької відстані переправила через лінію воріт, не залишивши собі жодних перешкод. Воротарка РБ Ельвіра Герцог, яка в п'ятницю продовжила свій контракт до 2027 року, була безсила. Гості працювали до кінця матчу, але так і не змогли створити жодного переконливого моменту. На 37-й хвилині Герцог блискуче відбила удар Ерелети Мемеді.

Після перерви Гарсія знову беззаперечно замкнув подачу з кутового. РБ виглядав без натхнення, і лише Ванесса Фудалла, яка вийшла на заміну, створила будь-яку небезпеку. За вісім хвилин до кінця вона вивела на удар Андраде, який зрівняв рахунок. У компенсований час Сандра Штарке втратила хороший шанс зрівняти рахунок, не влучивши по м'ячу.