ФК "Ерцгебірге Ауе" вийшов до фіналу 16 Кубка Саксонії

Тренер "Ауе" Павло Дотчев вказує на зміни / Фото: Hendrik Schmidt/dpa/Archivbild

Футбольний клуб третього дивізіону FC Erzgebirge Aue вийшов до фіналу 16 Кубка Саксонії.

У матчі, що опинився під загрозою зриву, футбольний клуб третього дивізіону ФК "Ерцгебірге Ауе" вийшов до 1/16 фіналу Кубка Саксонії. Під час перемоги з рахунком 4:0 (2:0) на стадіоні BSG Stahl Riesa суддя Ронні Вальтер перервав гру через те, що вболівальники "Ауе" вторглися всередину стадіону. Гру було відновлено лише після майже 30-хвилинної перерви. У 16-му турі "Ауе" прийматиме "SSV Маркранштадт", який виступає у шостому за рангом дивізіоні Саксонської ліги.

"Ауе" мав певні проблеми, але міг розраховувати на Максиміліана Тіля. Ветеран (11./40.) своїм подвійним ударом забезпечив команді тренера Павла Дотчева безпеку. Томас Кутше (61) забив гол у власні ворота, який остаточно вирішив долю матчу для Ауе. Вільям Калленбах (67), якому лише 17 років, забив свій перший гол у дебюті в професійній команді.

Коли всі готувалися до фінального свистка, ворота в секторі гостей несподівано виявилися відчиненими. На поле вийшли вболівальники "Ерцгебіргера", арбітр попросив обидві команди пройти в роздягальню. Ситуація заспокоїлася завдяки появі поліції, але ще довго залишалося відкритим питання, чи можна продовжувати гру. "Це велике розчарування для нас, ми доклали багато організаційних зусиль. Це удар по шиї", - сказав член правління Riesa Себастьян Швурак в інтерв'ю MDR.