"Ерцгебірге Ауе" зіграв внічию з "Інгольштадтом

Марсель Бер ФК "Ерцгебірге Ауе" зрівняв рахунок у матчі з "Інгольштадтом" ударом головою / Фото: Robert Michael/dpa/Archivbild

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" залишився без перемоги в четвертому матчі поспіль. Футбольний клуб третього дивізіону зіграв внічию 1:1 (0:1) на виїзді з ФК Інгольштадт. На стадіоні "Ауді-Спортпарк" забивали Ніко Вуканчич (41-а, автогол) і Марсель Бер (74-а).

Перший тайм пройшов практично без моментів. Лише після невдалого пасу Марко Шикори на півзахисті "Шанцер" провів першу контратаку, і удар Паскаля Тестроета відскочив від верхньої частини тіла Ніко Вуканчича з "Ауера" і влучив у сітку воріт - 1:0. Невдовзі після цього "Інгольштадт" пішов на перерву з рахунком 1:0.

Другий тайм розпочався з більшої кількості атак. На 46-й хвилині Марвін Стефаняк намагався пробити здалеку, але пробив занадто близько до центру. Гра залишалася без особливих моментів для обох сторін, поки Марсель Бер не зрівняв рахунок на 74-й хвилині. Після подачі кутового від Стефаняка, Бер кивком голови переправив м'яч у ближній кут і зробив рахунок 1:1. Фінальна фаза пройшла в запеклій боротьбі. Незадовго до кінця господарям з Інгольштадта вдалося знову небезпечно наблизитися до воріт "Ауе", але вони не змогли пробити голкіпера "Ауе" Мартіна Меннеля.

Таким чином, "Ауе" після останнього туру перед зимовою перервою поки що залишається на одинадцятому місці, але все ще може скотитися на 14-те, оскільки деякі ігри будуть зіграні лише в середу.