Повідомлення завантажено...

Ерцгебірге Ауе виграє 1:0 у Армінії Білефельд

Марко Шикора з "Ауе" грає з м'ячем / Фото: Robert Michael/dpa

Ерцгебірге Ауе виграє 1:0 у Армінії Білефельд і залишається непереможним вже третій матч поспіль.

"Ерцгебірге Ауе" залишився непереможним у третій грі поспіль. Команда з третього дивізіону виграла 1:0 (0:0) у "Армінії Білефельд" на домашньому стадіоні "Ерцгебірге" в суботу, здобувши свою дванадцяту домашню перемогу в сезоні. Марко Шикора забив на 76-й хвилині перед 8790 глядачами. Таким чином, "Ауе" піднявся на шосте місце в таблиці. Однак, підвищення у класі для вайльхенців вже неможливе, і вони третій рік поспіль гратимуть у третьому дивізіоні.

Білефельд створив три небезпечні моменти для взяття воріт у перші десять хвилин і був більш активною командою. На 15-й хвилині Джан Озкан завдав сильного удару, який Мартін Меннел зміг відбити повз ворота лише завдяки сильному сейву в польоті. Всього через три хвилини майже така ж сцена відбулася на іншому кінці поля завдяки Тіму Данхофу. Загалом, 0:0 на перерву - справедливий результат, навіть якщо "Армінія" була трохи кращою командою.

Перші чверть години після перезапуску матчу пройшли без подій. Лише промах Марвіна Стефаняка розбудив Білефельд, і Леандро Путаро спробував закрутити м'яч у лівий кут воріт - Меннель здійснив сейв. Марко Шикора (76) вийшов вперед на рівному місці. Після подачі зі штрафного від Стефаняка Шикора артистично переправив м'яч у сітку лівим плечем. На 87-й хвилині знову стало неспокійно: Ерік Маєтчак святкував, але його м'яч не повністю вийшов за лінію. Потім Білефельд провів контратаку, і м'яч опинився у воротах - але це був офсайд. Тож рахунок залишився 1:0.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖