Перша перемога в сезоні: Syntainics MBC тріумфує над BG Göttingen

Тренер Предраг Круніч з Вайсенфельса спостерігає за грою збоку / Фото: Sven Hoppe/dpa

Команда Syntainics MBC святкує свою першу перемогу в поточному сезоні баскетбольної Бундесліги і відчуває полегшення після напруженої роботи з початку сезону.

Після першої перемоги в поточному сезоні Німецької баскетбольної ліги головним почуттям у Syntainics MBC було полегшення. "Перемога стала винагородою за важку роботу, яку ми доклали з початку сезону. Вона також була дуже важливою для нашого морального духу і дасть нам імпульс для виконання майбутніх завдань", - сказав головний тренер Педраг Круніч.

Клуб з Вайсенфельса виграв у суботу ввечері з рахунком 97:89 у BG Göttingen. Ця перемога підняла МБК на передостаннє місце і може покинути зону вильоту в разі перемоги в Ростоку в п'ятницю.

Сталеві нерви команди зіграли вирішальну роль проти Геттінгена. Команда Круніча вже комфортно вела в рахунку, але Геттінген знову вийшов вперед після 9:0 у заключному періоді. Однак МБК переломив хід подій і за чотири хвилини до кінця матчу забезпечив собі попереднє рішення, вирвавши перемогу 10:2.