Nachrichten werden geladen...

Перша виїзна перемога "ТСВ Айзенах

Мануель Зендер (М) стоїть на полі з товаришами по команді після поразки від "Гамбурга" / Фото: Грегор Фішер/dpa

Довгоочікувана перша перемога на виїзді, можливо, стала важливою віхою для "ТСВ Айзенах" на шляху до збереження прописки в лізі.

Дев'ять спроб, нарешті є що святкувати: довгоочікувана перша перемога на виїзді, можливо, стала важливою віхою для ТСВ Айзенах на шляху до збереження прописки в лізі. "Це було дуже приємно. Видно, що з наших плечей звалився величезний тягар", - сказав Мануель Зендер в ефірі телеканалу Dyn. Плеймейкер забив семиметровий на останній секунді, зробивши рахунок 27:26 на стадіоні "Рейн-Неккар Льовен" у Маннгеймі. У заключній грі року клуб з Тюрінгії в суботу прийматиме ХК "Ерланген".

За словами Зендера, перемога в Мангеймі була досягнута, перш за все, в захисті. "Наша оборона була неймовірною, з чим ми боролися протягом 60 хвилин. Наші воротарі врятували наші дупи", - сказав 24-річний гравець. Тренер Міша Кауфманн прокоментував: "У нас був чудовий воротар у другому таймі, який рятував м'ячі, коли гра загрожувала перевернутися. Зрештою, ми здобули два очки, і не незаслужено".

Воротарі Матія Спікіч та Матеуш Корнецкі записали до свого активу найкращі показники. Спікіч здійснив десять сейвів, два з яких - з семиметрових ударів. Корнецький зіграв на вищому рівні у заключній фазі гри, відбивши більше половини всіх ударів. "Величезна повага моїй молодій команді за те, що вона не здалася", - сказав Кауфманн.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖