Повідомлення завантажено...

Айзенах мінімально поступився ВфЛ Гуммерсбах

Гравці "Айзенаха" стоять разом у колі на полі після поразки 31:28 від "Гамбурга". / Фото: Грегор Фішер/dpa

Незважаючи на хороший перший тайм, "ТСВ Айзенах" бракує стабільності. Команда з Вартбурга програла вдруге на цьому тижні.

Гандбольний клуб "Айзенах" зазнав другої поразки поспіль і знову втратив важливі очки у боротьбі за виліт. Гандбольний клуб Бундесліги програв 24:26 (14:15) гуммерсбахському "ВФЛ" на домашньому майданчику "Вернер-Асманн-Халле". Найкращий бомбардир ліги Мануель Зендер знову став кращим бомбардиром з десятьма голами на очах у 2794 глядачів. Мілош Вуйович отримав червону картку.

"Айзенах" домінував протягом усього першого тайму і неодноразово виходив вперед на два-три м'ячі, але так і не зміг відірватися від "Гуммерсбаха". Гуммерсбах вперше вийшов вперед лише на 29-й хвилині і зміг відвести цю невелику перевагу на перерву.

Гості з Гуммерсбаха вийшли на перерву набагато сильнішими і на 36-й хвилині повели в рахунку в три м'ячі. Однак на 39-й хвилині Мілош Вуйович був змушений залишити майданчик через перебір червоних карток, що дозволило клубу з Вартбурга скоротити відставання до 19:20. Особливим фактором у грі "ВФЛ" у другому таймі стала гра воротаря Даніеля Ребмана, який відбивав майже кожен другий м'яч. Це, а також дещо кращий відсоток влучань дозволив Гуммерсбаху здобути перемогу.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖