Повідомлення завантажено...

Айзенах приймає попереднє рішення: 30:27 у ХК Бергішер

Мануель Зендер з Айзенаха на м'ячі / Фото: Jan Woitas/dpa

Наступна партія у ThSV Eisenach. Після перемоги в Лейпцигу тюрингійці перемагають і в Бергішер ХК та роблять великий крок до збереження прописки в лізі.

"Айзенах" прийняв попереднє рішення у боротьбі за виліт у Німецькій гандбольній лізі. Команда Міші Кауфмана перемогла в неділю передостанній ХК Бергішер з рахунком 30:27 (16:14) і тепер знаходиться на відстані п'яти очок від першого місця в турнірній таблиці. Перед 3 000 глядачів в університетському залі Вупперталя Мануель Зендер знову став найкращим бомбардиром з дванадцятьма голами, в тому числі дев'ятьма реалізованими семиметровими.

"Ми точно знали, що сьогодні буде чудова гра. Ми зробили це як команда. Фінальна фаза була божевільною, Петер Корнецкі рятує два важливих кидки, і ми забиваємо два легких голи", - сказав центровий ThSV Петер Вальц в ефірі телеканалу Dyn про драматичну фінальну фазу, в якій Айзенах був дуже крутим."

Після сильного дебюту клубу з Бергіша, Айзенах зміг вперше вийти вперед з рахунком 8:7 на 14-й хвилині. Не в останню чергу це сталося завдяки чотирьом реалізованим Зендером семиметровим пенальті. До перерви перевага лише трохи зросла - 16:14 на користь вартбурзького клубу. Початок другого тайму був за БХК. ThSV не вистачало точності в цій фазі. Господарі поля загнали себе в кут.

"Кожна перемога приносить задоволення, це була особлива гра з великим тиском на господарів поля. Це відкрило нам двері. Але залишилося ще шість ігор, де хтось може вкрасти вершки з нашого торта", - сказав тренер ThSV Кауфманн. Після того, як на 58-й хвилині рахунок став 25:25, його команда несподівано заграла як крута топ-команда. Воротар Корнецький блиснув ззаду, а швейцарець Зендер забив крижаний м'яч попереду.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖