Айзенах закликає Лейпциг відкликати своє заперечення

М'яч лежить на логотипі гандбольної Бундесліги LIQUI MOLY / Фото: Tom Weller/dpa

У суперечці щодо тривалості матчу гандбольний клуб Бундесліги ThSV Eisenach попросив суперника SC DHfK Leipzig відкликати свою апеляцію щодо зарахування результату гри.

У суперечці щодо тривалості матчу один проти одного гандбольний клуб Бундесліги ThSV Айзенах закликав суперників SC DHfK Лейпциг відкликати свої заперечення щодо рахунку гри. "Якщо вже на те пішло, нам також не вистачає 6 секунд", - цитується в заяві клубу виконавчий директор Айзенаха Рене Вітте. Вітте закликав свого лейпцизького колегу Карстена Гюнтера "нарешті відкликати це невимовне заперечення".

Саксонці подали протест проти підрахунку очок у грі в Айзенаху 8 грудня. "Гандбольний матч триває 60 хвилин. Чистий ігровий час. Гра в п'ятницю тривала лише 59:54 хвилини. Не вистачило шість секунд", - сказав Гюнтер. Тепер спортивний суд Гандбольної Бундесліги повинен прийняти рішення з цього питання. Якщо рішення буде на користь Лейпцига, можливе перегравання. "Ми повинні грати в гандбол чесно на майданчику, а не дозволяти судам вирішувати", - сказав Вітте.

"Айзенах" переміг SC DHfK з рахунком 25:24. Лейпциг взяв тайм-аут, коли на годиннику залишалося 58:49 хвилин, але коли гра поновилася, на годиннику, очевидно, було 58:55 хвилин. Лейпцигу вдалося зрівняти рахунок останньою атакою, але вона була проведена незабаром після фінального гудка і тому не була зарахована. Обидві команди борються проти вильоту з ліги.