Повідомлення завантажено...

Матч третього дивізіону між 1. ФК "Саарбрюкен" та "Динамо" Дрезден скасовано

Лука Геррманн з "Динамо" сидить у рекламі по периметру поля. У Саарбрюккені він і його партнери по команді частіше ковзали по полю / Фото: Robert Michael/dpa

Матч третього дивізіону між 1. ФК "Саарбрюкен" та "Динамо" Дрезден був скасований через непридатний для гри газон.

Матч третього дивізіону між 1. ФК Саарбрюккен та Динамо Дрезден у неділю був припинений після 45 хвилин за рахунку 0:0 через погодні умови. Після безперервних дощів, що йшли в Саарбрюккені протягом останніх кількох днів, поле на стадіоні "Людвігспаркштадіон" стало просто непридатним для гри. Таке рішення арбітр Арне Аарнінк прийняв після тривалої наради в перерві матчу. "Вирішальним фактором було те, що регулярна гра вже не була можливою. Ситуації ставали все більш і більш випадковими наприкінці першого тайму, що також збільшувало ризик травм для гравців", - пояснив своє рішення арбітр.

"У цьому випадку немає правильного чи неправильного рішення. Після цього першого тайму абсолютно необхідно визнати, що регулярний футбольний матч тут більше неможливий", - заявив спортивний директор Дрездена Ральф Беккер. Відмова від матчу, тим не менш, має неприємний присмак для "чорно-жовтих". "У нас тут найдовша подорож, з нами 2000 вболівальників, ми вже хотіли зіграти матч", - підтвердив Беккер. Юрген Люгінгер, спортивний директор "Саарбрюккена", все ж таки правильно класифікував матч як такий, що має "мало спільного з футболом".

На складному для гри газоні господарі поля розпочали гру краще. Не минуло й 30 секунд, як Амін Найфі перевірив воротаря SGD Стефана Дрляча. Дрляча швидко пірнув і відбив потужний удар нападника. Через деякий час Найфі (21) вдруге знайшов свого господаря в особі міцного кіпера дрезденців. SGD не знайшла засобів на дедалі складнішому для гри полі і жодного разу не створила небезпечних моментів біля воріт FCS.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖