Подвійний успіх на етапі Кубка світу з скелетону: Германн випередила Крехер

1-й заїзд у SachsenEnergie-Eiskanal Altenberg. Mystique Ro з США на старті / Фото: Sebastian Kahnert/dpa

Як і в санному спорті, траса в Альтенберзі надзвичайно погіршилася на другому заїзді. Це сприяло повільнішому старту.

Тіна Германн з WSV Königssee виграла етап Кубка світу зі скелетону в Альтенберзі. Рекордна чемпіонка світу, яка не була номінована на світову першість, що стартує через тиждень у Вінтерберзі, виграла в п'ятницю, випередивши чемпіонку світу Сюзанну Креер з BSC Sachsen Oberbärenburg на десяту долю секунди. Третім фінішував американський Mystique Ro.

Як і нещодавно у санному спорті, умови на трасі погіршилися через високу температуру та паморозь, що призвело до того, що у другому заїзді Германн та Креер показали лише 14-й та 16-й найкращий час відповідно. Для Германа це була друга перемога в сезоні.

"Мені дуже подобається змагатися тут, тут можна багато чого отримати в плані водіння", - сказав Германн, який зазвичай відстає на старті. Крехер була щаслива після своїх досить слабких тренувальних виступів: "Я знайшла на трасі те, чого не знайшла на тренуваннях", - сказала вона.

Кращий час у другому заїзді показали Анна Фернштедт, яка стала 22-ю в загальному заліку і яка колись виступала за Німеччину, а тепер виступає за Чехію, і італійка Алессандра Фумагаллі, яка показала однаковий час в обох заїздах.

Срібна призерка Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані Жаклін Пфайфер з команди RSG Hochsauerland, яка посіла шосту сходинку, була шостою. Олімпійська чемпіонка Пекіна Ханна Нойзе з BSC Winterberg фінішувала восьмою. "На тренуваннях все пройшло набагато краще. Було набагато тепліше, я не думала, що відчуття будуть настільки відрізнятися від їзди", - сказала Нойзе.