Кубок DFB: Гулачі повертається у ворота "Лейпцига

Петер Гулачі (ліворуч) і Тімо Вернер розмовляють перед матчем / Фото: Jan Woitas/dpa/Archivbild

Як і тренер "Баварії" Томас Тухель, Марко Роуз з "Лейпцига" також ротується на воротарській позиції в Кубку. Це ознаменує повернення екс-капітана.

Після майже річної перерви через травму Петер Гулачі повертається у ворота "РБ Лейпциг". Тренер Марко Роуз підтвердив у вівторок, що 33-річний футболіст вийде на поле в матчі першого раунду кубка проти вісбаденського "Вена" в середу (8.45 вечора/ARD і Sky). Чинні чемпіони "Лейпцига" проведуть ротацію на деяких позиціях у клубі другого дивізіону. Чи буде задіяний Тімо Вернер, поки що залишається відкритим питанням. Нападник був змушений пропустити тренування через біль у спині.

"Ми інтегруємо Піта потроху. Наразі це все, - сказав Роуз, маючи на увазі Яніса Бласвіча, який є безумовним номером один. "Піт повертається через 11-12 місяців. Це важливий момент. Все, що позаду - це конкуренція. Але я не збираюся міняти воротарів кожні три дні. На даний момент ми перебуваємо в дуже хорошій позиції".

Гулачі розірвав передню хрестоподібну зв'язку правого коліна на десятій хвилині матчу проти "Селтіка" в Глазго 5 жовтня 2022 року без стороннього втручання. Після неточного пасу назад від Тімо Вернера Гулачі опинився на газоні під час рятувальної операції, і його довелося виносити з поля на ношах.

Після першої операції угорському кіперу збірної Угорщини довелося пройти ще одну процедуру в січні через бактеріальну інфекцію.