"Хемніц" достроково вийшов до 16-го раунду Кубка Європи з фібаскетболу

Родріго Пасторе, тренер "Дев'яток" з Хемніца / Фото: Штефан Пухнер/dpa/Archivbild

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" достроково вийшла до раунду 16 Кубка Європи Fiba, здобувши п'яту перемогу у п'ятому матчі своєї групи. У середу на своєму майданчику клуб Бундесліги розгромив польський "Спойнія Старгард" з рахунком 97:75 (41:36) і таким чином залишився непереможним у дванадцятому змагальному матчі поспіль. Найбільшу роль в цьому успіху відіграли Веслі ван Бек (20), Тайлор Онгвае (16), Джеффрі Гарретт (14), Усман Крубаллі (13) та Ахер Угуак (10). У складі "Старгарда" найбільше очок набрали Арґустер Деніелс (19), Веслі Ґордон (12) та Александар Ланґовіч (11).

Господарі не дозволили фальстарту 2:10 (3-я хвилина) збити себе з курсу. Вже через п'ять хвилин клуб із Саксонії зрівняв рахунок 12:12 і додав у другій чверті. Команда головного тренера Родріго Пасторе перетворила відставання 22:23 (13') на перевагу 41:33 (19').

З плином гри сили суперника з Польщі зменшувалися. За шість хвилин "Хемніц" скоротив відставання з 50:40 (22') до 70:46 (28') і зміг зберегти сили для чемпіонату Німеччини в заключній чверті. Клуб із Саксонії більше не мав проблем, зокрема, завдяки своїй влучності з-за дуги. 17 з 29 кидків влучили у польський кошик.