Хемніц вперше у півфіналі європейського конкурсу

Кевін Єбо (ліворуч) та ДеАндре Лансдаун з Хемніца розмовляють на полі / Фото: Хендрік Шмідт/ДПА

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" вперше в історії клубу вийшла до півфіналу європейського клубного змагання. У середу клуб Бундесліги розгромив іспанський клуб першого дивізіону "Казадемонт Сарагоса" 102:86 (44:38) у другому матчі чвертьфіналу Кубку Європи Fiba. Перший матч клуб із Саксонії вже завершив на свою користь з рахунком 98:64 (58:37).

Основну роль в успіху команди Родріго Пасторе перед рідною публікою відіграли Ахер Угуак, Джеффрі Гарретт (по 20 очок), Веслі ван Бек (15) та Каза Каджамі-Кін (14). Найбільше очок за іспанців набрали видатні Трей Белл-Хейнс (31), Деян Кравіч (13), Юссуф Мамбі Траоре і Тад Макфадден (по 10). Хемніц мав величезну перевагу, особливо під кільцем, зібравши 46 підбирань у порівнянні з 29 у гостей.

Прогрес "Дев'яток" не був під загрозою на жодному з етапів зустрічі. Після рівного старту господарі вирвалися вперед з рахунком 16:3 з 21:20 (12-та хвилина) до 37:23 (15-та хвилина). Іспанський клуб відігрався до 58:54 на 26-й хвилині, але змарнував свій останній шанс принаймні взяти реванш за поразку в першому матчі за рахунку 73:58 через дві хвилини.