Баскетбольна команда Niners Chemnitz без поразок вийшла до раунду 16 Кубка Європи Fiba

Баскетбольний м'яч потрапляє в кільце / Фото: Thomas Kienzle/dpa/Symbolic image

"Дев'ятки" з Хемніца вийшли до раунду 16 Кубку Європи з баскетболу як непереможні переможці групи.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz вийшла до раунду 16 Кубка Європи Fiba як непереможний лідер групи. У заключному матчі попереднього раунду в середу клуб Бундесліги взяв гору над "Героями Ден Боша" з рахунком 88:61 (51:29) і відсвяткував свою 14-ту перемогу поспіль у всіх змаганнях. Найбільшу роль у впевненій домашній перемозі саксонців відіграли Усман Крубаллі (14 очок), Веслі ван Бек (13), Ахер Угуак (12), Брендан Бейлі та Йонас Ріхтер (по 10). У складі "Ден Боша" лише Остін Прайс (19), Бой ван Вліт (11) та Еммануель Акот (10) відзначилися двозначними показниками.

Відвідувачі змогли не відставати лише в першій половині гри. Потім "Хемніц" вирвався вперед у заключні дві хвилини першої чверті з ривком 7:0 з 13:11 до 20:11 і незадовго до великої перерви вперше пішов у відрив на 20 очок (49:29). Після цього саксонському клубу стало трохи легше, але він не потрапив у халепу на жодному з відрізків поєдинку. Господарі домінували в грі, особливо під щитами, зібравши 44 підбирання. Голландці змогли зібрати лише 23 підбирання.