Баскетболісти "Дев'ятки Хемніц" з апломбом виходять у чвертьфінал Кубка BBL

Баскетбол / Фото: Tobias Hase/dpa/Archivbild

"Дев'ятки" з Хемніца без особливих зусиль перемагають "Джобстерс Гіссен 46" і виходять до чвертьфіналу Кубку BBL.

Баскетболісти "Дев'яток" з Хемніца з апломбом вийшли до чвертьфіналу Кубка ББЛ. Клуб Бундесліги виправдав роль фаворита в поєдинку проти команди ліги Pro A "Jobstairs Giessen 46ers" і святкував легку перемогу з рахунком 89:64 (49:30).

Каза Каджамі-Кін (24), Кевін Єбо (20), Брендан Бейлі (14) і Веслі ван Бек (11) відіграли важливу роль у виході до раунду восьми кращих. Найбільше очок за Гіссен набрали Дуейн Вілсон (15) та Штефан Фундіч (13). Уже в середу хемніцькій команді, яка в найближчі шість тижнів проведе 13 змагальних матчів, доведеться перед рідною публікою зустрітися в Кубку Європи ФІБА з косовським "КБ Пея".

Господарі жодного разу не відставали в рахунку в кубковому поєдинку. Шість хвилин не відставали аутсайдери з Гессену. Потім саксонці пішли з 14:12 до 21:12 (9-а хвилина) на 19 очок до великої перерви і вперше були попереду на 20 очок за рахунку 70:50 (30-а хвилина). Проти агресивного захисту "Хемніца", який виграв 15 м'ячів, команда з Гіссена не змогла знайти відповідного засобу. Загалом гессенці програли 24 м'ячі.