Баскетбольна команда Niners Chemnitz виграла останній матч проміжного раунду в Кубку Європи Fiba

Баскетбольна команда Niners Chemnitz виграла останній матч проміжного раунду Кубка Європи Fiba. / Фото: Уве Анспах/ДПА/Символічне зображення

Команда Niners Chemnitz виграла останню гру проміжного раунду Кубку Європи Fiba проти ZZ Leiden.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz виграла свій останній матч проміжного раунду в Кубку Європи Fiba. Лідери Німецької баскетбольної ліги в середу розгромили команду першого дивізіону Нідерландів ZZ Leiden 78:57 (41:31). Саксонці ще до гри забронювали собі путівку до плей-офф. Найбільшу роль в успіху господарів зіграли ДеАндре Лансдаун (15 очок), Тайлор Онгвае (11) і Каза Каджамі-Кін (10). Алекс Гросс (13), Таджіон Джонс (12) і Люк ван Брі (10) набрали подвійні очки за Лейден.

Господарям було важко увійти в гру і вони змогли відірватися від суперників лише незадовго до кінця другої чверті, провівши ривок 7:0 з 31:26 (17') до 39:26 (19'). Після перерви "Хемніц" додав у захисті і змусив гостей зробити 22 втрати. Саксонський клуб лише дев'ять разів втрачав м'яч у власному нападі і вже за 62:42 до початку заключної чверті вирішив гру на свою користь.