Баскетбол: Niners Chemnitz продовжують переможну серію проти MBC Syntainics

"Дев'ятки" з Хемніца продовжили свою переможну серію в Бундеслізі та проти суперників MBC Syntainics / Фото: Tobias Hase/dpa/Symbolbild

Баскетболісти Niners Chemnitz продовжили свою переможну серію в Бундеслізі та проти своїх центральнонімецьких суперників MBC Syntainics.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" продовжила свою переможну серію в Бундеслізі та проти своїх центральнонімецьких суперників з MBC Syntainics. У суботу на своєму паркеті саксонці перемогли команду з Вайсенфельса з рахунком 74-65 (31-33) і закріпили за собою місце у вищій групі найвищого дивізіону, здобувши четверту перемогу поспіль. Після п'ятої поразки в п'ятому матчі сезону "Заалестедтер" залишився на останньому місці і не зміг перемогти своїх запеклих суперників з сьомої спроби.

Найбільший внесок в успіх господарів зробили ДеАндре Ленсдаун, Джефф Гарретт (по 18 очок), Йонас Ріхтер (13), Ахер Угуак (12) і Веслі ван Бек (11). У складі МБК лише Мартін Бройніг (16) та Кріс-Ебу Ндоу (11) набрали двозначні цифри.

У дуже роз'єднаній грі, яка характеризувалася помилками з обох сторін, гості спочатку домінували на майданчику. Однак "Вайсенфельс" занадто мало скористалися 19 втратами м'ячів команди з Хемніца і змогли відірватися до 42:36 лише на 24-й хвилині. Однак у наступні чотири хвилини саксонці притиснули суперників до стіни і переломили хід гри на свій бік, вирвавшись вперед 16:2 до 52:44 (28-а хвилина). За рахунку 59:48 (32-а хвилина) господарі забезпечили собі попереднє рішення, скориставшись, перш за все, своєю перевагою під щитами (44:35 підбирань). В останній чверті гості не змогли серйозно загрожувати господарям, головним чином через катастрофічну реалізацію з-за триочкової лінії (два м'ячі з 23 спроб).