Nachrichten werden geladen...

Команда баскетбольної Бундесліги Syntainics MBC програла в підвальному поєдинку Merlins Crailsheim

Тренер MBC Предраг Круніч реагує на боковій лінії / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Клуб баскетбольної Бундесліги Syntainics MBC програв важливий поєдинок проти Merlins Crailsheim і продовжив свою серію невдач.

Програшна серія клубу баскетбольної Бундесліги Syntainics MBC продовжується. Клуб з Вайсенфельса програв важливий поєдинок у підвалі "Мерлінс Крайльсхайм" з рахунком 76:87 і зазнав четвертої поразки поспіль. Замість того, щоб отримати перепочинок у боротьбі за виліт, МБК тепер лише на одну перемогу випереджає червону зону.

"Мерлінс" реалізували кілька важких кидків у третій чверті і вирвалися вперед. Після цього ми не змогли повернутися в гру, хоча боролися до кінця", - сказав головний тренер Предраг Круніч. Хоча МБК і виграв першу чверть, але потім повністю провалився і показав, напевно, найслабший виступ у сезоні. В результаті третю чверть команда програла з рахунком 15:31. Перемога в останній чверті була лише косметичною.

Колишній гравець "Вайсенфельса" Треммелл Дарден вийшов у складі "Крайльсхайма" і встановив віковий рекорд у німецькій лізі з моменту початку цифрового запису даних у 1998 році. У суботу ввечері американцеві виповнилося 42 роки і 20 днів, і він замінив попереднього рекордсмена Дерріка Тейлора. У 2005 році йому був 41 рік, сім місяців і три дні.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖