33:30: "Галле" здобуває першу виїзну перемогу в Бад-Вільдунгені

М'яч лежить на воротах / Фото: Frank Molter/dpa/Symbolic image

Жіноча гандбольна команда SV Union Галле-Нойштадт зробила ще один крок до збереження місця в лізі, здобувши першу виїзну перемогу в сезоні. У суботу підопічні тренера Тілля Віхерса перемогли своїх прямих конкурентів з HSG Bad Wildungen 33:30 (16:15) і після четвертої перемоги в сезоні знаходяться на відстані чотирьох очок від першого місця, що вилітає з ліги. Найбільшу роль у перемозі заалештадтської команди відіграли Емма Герта (7 очок), Хелена Міккельсен та Едіта Нукович (по 6). Найбільше м'ячів у складі "Бад Вільдунгена" забили Норма Гольдманн (8), Аніка Хампель (7/4) та Йоліна Хунсток (5).

Клуб з Галле трохи проспав у дебюті матчу і вже через 13 хвилин поступався 5:7. SV Union переломив хід подій, забивши чотири м'ячі поспіль, і вже через три хвилини був попереду 9:7. Після цього розпочався відкритий обмін ударами. У другому таймі господарі почали краще і вже через три хвилини після відновлення гри вели 18:17, але клуб із Саару відповів ривком 7:3 і зробив рахунок 24:21 (40') і втримав його до фінального свистка.