2:0 у Мангеймі: "Динамо" знову тимчасово очолило турнірну таблицю

Гравець "Динамо" Том Зіммершид радіє після голу, який зробив рахунок 2:1 / Фото: Robert Michael/dpa/Archivbild

Дрезденське "Динамо" відігралося за домашню поразку від мангеймського "Вальдхофа". Це був переконливий виступ саксонців.

Дрезденське "Динамо" виправилося за домашню поразку 1:0 від "Сандхаузена" на початку року. У першому виїзному матчі третього дивізіону 2024 року саксонці здобули перемогу 2:0 (1:0) над "Вальдхоф-Мангеймом" у вівторок. Том Зіммершид забив за "Динамо" на 45-й хвилині після подачі кутового за мимовільної допомоги Бентлі Бакстера Бана. Лукас Куето (62) збільшив перевагу до заслуженої перемоги після контратаки на очах у 12 512 глядачів. Таким чином, "Динамо" очолило турнірну таблицю, принаймні на один вечір.

Протягом 45 хвилин обидві команди грали у рівній боротьбі. У складних умовах поля гості були кращою командою в ігровому плані, але "Мангейм" уважно оборонявся і неодноразово виходив у небезпечні контратаки. Втім, обидві команди були відносно нешкідливими біля воріт. Дрезден мав більше напівмоментів, перш ніж м'яч закотився в сітку воріт перед самим свистком на перерву. Зіммершид не до кінця влучив по м'ячу, Бентлі Бакстер Бан трохи відбив м'яч, після чого йому зарахували взяття воріт.

Після перерви господарі посилили пресинг, а "Динамо" перейшло до захисту своєї переваги і покладалося на контратаки. Після того, як на 60-й хвилині дрезденці не призначили пенальті, Куето, який вийшов на заміну в перерві, через дві хвилини зробив рахунок 2:0. Після цього динамівці дуже добре тактично відпрацювали в обороні, добре вистояли в обороні і допустили лише кілька небезпечних ситуацій.