13 відсотків володіння м'ячем: Гвардіола зламав код Лейпцига

Воротар "Лейпцига" Яніс Бласвіч (ліворуч) та гравець "Манчестера" Ерлінг Хааланд реагують. / Фото: Jan Woitas/dpa

Після першої домашньої поразки від "Манчестер Сіті" "РБ Лейпциг" поставив перед собою нові навчальні цілі. "Ми робимо висновки з цієї поразки, що є сенс дбати про володіння м'ячем", - сказав тренер Марко Роуз після поразки з рахунком 3:1 у другій групі Ліги чемпіонів. "Ми хочемо стати кращими в цьому плані, ми не хочемо мати 13 відсотків після 20 хвилин гри". Чинні чемпіони домінували над саксонцями, особливо в першому таймі, з відмінним захистом м'яча і, за словами Роуза, "повністю заслужили перемогу".

Незважаючи на поразку, "Лейпциг" має найкращі шанси на подальший прогрес. З трьома очками вони посідають друге місце після чемпіонів Англії. Їхні суперники з Белграда та Берна відібрали очки один у одного в прямій дуелі, зігравши внічию 2:2.

Раніше "Лейпциг" не програв обидва домашні матчі проти "Сіті", з яких зірковий тренер Пеп Гвардіола виніс свої уроки. "Пеп навмисно хоче, щоб ми ще менше пресингували, граючи ще терплячіше, ще більше короткими трикутниками", - пояснив Роуз. Його ніщо не здивувало, але "можна придумати тисячу планів, але врешті-решт це "Манчестер Сіті"". Роуз хотів би бачити краще прийняття рішень з його боку, особливо в першому таймі, коли вони володіли м'ячем.