1. ФК "Магдебург" та "Ерцгебірге Ауе" - 1:1 у тестовому матчі

Люк Кастаньос з "Магдебурга" біжить через поле / Фото: Andreas Gora/dpa

ФК "Ерцгебірге Ауе" підтвердив своє позитивне враження від 3-го дивізіону в тестовому матчі проти 1. ФК "Магдебург". У четвер клуб третього дивізіону зіграв внічию 1:1 (1:1) з клубом другого дивізіону. Після двох чудових моментів для "Магдебурга", "Ауе" несподівано вийшов вперед на 16-й хвилині завдяки голу Джошуа Швіртена. На 37-й хвилині ФКМ зрівняв рахунок завдяки Люку Кастаньйосу, який реалізував пенальті.

Гра характеризувалася великою кількістю моментів з обох сторін, особливо в першому таймі, якими жодна з команд не змогла скористатися. Другий тайм пройшов набагато спокійніше і з перевагою господарів поля. Травмовані Крістіано Піччіні та Герберт Бокхорн ще не вийшли на поле, але нещодавно повернулися до тренувань. "Магдебург" зіграє на виїзді з "Шальке-04" 16 вересня, а саксонці вдома зустрінуться з "Халлешеном" 17 вересня.