Повідомлення завантажено...

1. ФК "Магдебург" зіграв внічию 0:0 з СК "Падерборн", залишившись у меншості

Кай Клефіш з "Падерборна" розчарований після фінального свистка. / Фото: David Inderlied/dpa

Вперше в цьому сезоні ФКМ провів дві гри поспіль без пропущених голів, але зіткнувся з проблемою власної гри - нічия 0:0 в Падерборні та червона картка для нападника Луки Шулера.

1. ФК "Магдебург" не зміг скористатися домашньою перемогою над "Шальке 04" і збільшити відрив від зони вильоту. У неділю перед 13 566 глядачами "Магдебург" зіграв внічию 0:0 на стадіоні "Падерборн", але був змушений грати заключну частину гри в меншості після того, як Лука Шулер отримав червону картку (79').

Тренер Крістіан Тітц виставив той самий стартовий склад, який так вражаюче переміг "Шальке 04" минулого тижня. Жан Угоне зайняв місце на лаві запасних після перебору червоних карток. Падерборн почав агресивно проти команди з міста на Ельбі, рано притиснувши гравців Магдебурга до центру поля і не даючи розвинутись FCM. Магдебургу вдалося вперше вирватися вперед через п'ять хвилин, але Тацуя Іто не зміг правильно розпорядитися щойно виграним м'ячем (6') і в іншому випадку опинився б вільним перед голкіпером Пелле Бьовінком. Падерборн був особливо небезпечний зі стандартів і мав два чудових моменти після кутових (12'), але захист ФКМ зумів вийти сухим з води.

Господарі відійшли далі, а Магдебург почав шукати прогалини в обороні Падерборна - але крім напівмоментів, які в основному створював дриблінговий Іто, нічого не виходило. Атаки "Магдебурга" часто закінчувалися в центрі поля, а на флангах майже не було проходу. Оскільки Падерборн також майже не завершував свої атаки з оборони, на перерву пішла досить неприваблива і безгольова нічия.

Після перерви в грі з'явилося перше пожвавлення: Даніель Хебер вивів на ударну позицію Філіпа Білбію з Падерборна, але нападник до цього був просто в офсайді - пощастило ФКМ (48'). Картина першого тайму повторилася і в наступному періоді: Падерборн спочатку агресивний і небезпечний зі стандартів, Магдебург без реальних ідей і моментів у штрафному майданчику. Удар Мохаммеда Ель Ханкурі (57') парирував Бьовінк, наступний кутовий нічого не дав.

Удар Адріано Грімальді (67'), який вийшов на заміну, парирував Домінік Рейманн у воротах ФКМ, але цей епізод став прелюдією до короткої фази тиску Падерборна, яка, втім, також не принесла нічого суттєвого. На лаві запасних Магдебурга був справжній жах, коли арбітр Ніколай Вінтер показав червону картку (79') після підкату Шулера - і залишився при своєму рішенні навіть після перегляду відеозапису. Погане рішення. Решту чверть години, включаючи майже дев'ять хвилин компенсованого часу, "Магдебург" пережив неушкодженим і провів дві гри поспіль без пропущених м'ячів.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖