1-й ФК "Магдебург" переміг "Айнтрахт" Брауншвейг у тестовому матчі

Емір Кухінджа (М) з 1. ФК "Магдебург" святкує з партнерами по команді після забитого голу. / Фото: Andreas Gora/dpa/Archivbild

1. ФК "Магдебург" переміг суперника по лізі "Айнтрахт Брауншвейг" з рахунком 2:1 у тестовому матчі, організованому в найкоротші терміни.

У тестовому поєдинку з двох 35-хвилинних матчів, організованому в стислі терміни, футбольний клуб другого дивізіону 1. ФК Магдебург переміг суперника по лізі Айнтрахт Брауншвейг з рахунком 2:1 (2:0). У складі ФКМ відзначилися Емір Кухінджа (17') та Александер Нолленбергер (21'), а Сауло Декарлі (64') зрівняв рахунок після подачі з кутового. У грі за зачиненими дверима були задіяні гравці, які не грали або майже не грали проти ФК "Сан-Паулі" (1:0) в суботу. Склад на матч був підсилений гравцями з клубної молодіжної команди U23. В останню хвилину дебютував у складі ФКМ Браян Тейшейра, який одразу ж віддав гольову передачу, відкривши рахунок 1:0. Іноземець з Кабо-Верде несподівано приєднався до клубу на правах оренди з "Штурма" з Граца в останній трансферний день.