ХК Тюрінгер святкує гучну перемогу в нижній частині турнірної таблиці

Йоганна Райхерт з Тюрінгії. / Фото: Marijan Murat/dpa

Гандбольна команда Тюрінгенської Бундесліги на шляху до Європи. У Бад-Вільдунгені вони з самого початку виправдали свою роль фаворитів.

Жіночий гандбольний клуб Thüringer HC повернувся на переможний шлях у чемпіонаті Німеччини. Через чотири дні після мінімальної поразки 33:35 у Метцінгені команда головного тренера Герберта Мюллера здобула впевнену перемогу 35:21 (20:12) над командою HSG Bad Wildungen Vipers у суботу ввечері, яка перебувала в нижній частині таблиці. Перед 450 глядачами австрійка Йоханна Райхерт знову стала найкращим бомбардиром THC з сімома голами, а клуб залишається на четвертому місці з 35:11 очками, що дає право на участь у Лізі Європи.

Клуб з Тюрінгії з усіх сил намагався увійти в гру в атаці, але виграв від того, що господарі спокусилися на складні кидки і технічні помилки проти гнучкого захисту THC. Коли гості прискорили темп в атаці, вони відкрили комфортну перевагу 12:4 (19-а хвилина) з ривком 5:0. Після цього розпочався відкритий обмін ударами. Мюллер провів низку змін у першому таймі, і це не вплинуло на гру ТГК.

Незадовго після перерви тюрингенці вперше повели в рахунку з двозначним відривом (22:12). І хоча після цього, відчуваючи явну перевагу, вони дозволили собі трохи необережності, все ж таки збільшили свій відрив до кінця і таким чином здобули дев'яту виїзну перемогу в сезоні в командній манері.