ХК "Тюрінгер" програв у фіналі сезону "Метцингену

М'яч лежить на воротах / Фото: Frank Molter/dpa/Symbolic image

Гандбольна команда Тюрінгії завершує сезон Бундесліги на третьому місці, незважаючи на поразку вдома 28:29. Тепер настає струс.

Гандбольний клуб Бундесліги Тюрінгер ХК пішов на літню перерву з поразкою. Команда головного тренера Герберта Мюллера поступилася 28:29 (13:13) володарю Кубка DHB "ТуС Метцінген" на очах у 1 373 глядачів у суботу ввечері. У четвертій домашній поразці сезону найкращим бомбардиром стала Йоханна Райхерт, яка з дванадцятьма м'ячами стала найкращим бомбардиром ТХК, який посів третє місце в підсумковій турнірній таблиці з 39:13 очками і таким чином знову кваліфікувався до Європейської ліги.

У заключній грі сезону у складі тюрінгенців повернулася легіонерка Анніка Лотт, яка пропустила два з половиною місяці через травму. Тим не менш, гості отримали невелику перевагу в першому таймі. Вони неодноразово влучно пробивали з флангових позицій і зупиняли швидку гру "ТГК" швидкими відходами назад. О 8:10 (17 хвилин) Мюллер взяв тайм-аут і зробив зміни в обороні, що одразу ж дало позитивний ефект. Господарям все ще доводилося багато працювати над кожним голом в атаці, але до перерви вони принаймні зрівняли рахунок.

На початку другого тайму Райхерт і Лотт додали жару ззаду, але непотрібні технічні помилки завадили тюрингійцям відірватися в цій фазі. Атаки ТХК ставали все більш неорганізованими по ходу гри. Метцінген грав більш терпляче і вийшов вперед за рахунку 24:22 на 50-й хвилині.

Керуючись невтомним Райхертом, господарі зрівняли рахунок 25:25 на 53-й хвилині, але Метцінген зберіг холодну голову в заключній фазі і в кінцевому підсумку заслужив перемогу.

ТГК зараз стикається з потрясіннями. Разом з Лотт, Ніколь Рот, Сонею Фрей, Юкі Танабе, Сарою Рьоннінген, Вільмою Маттіс Хольмберг, Йоганною Штокшледер та Дженніфер Роде влітку клуб покинуть вісім гравців.