Nachrichten werden geladen...

Цвіккау зазнає розгромної поразки в Букстехуде з рахунком 20:35

Тренери "Заксен Цвікау" Норман Ренч (праворуч), головний тренер, та Дітмар Шмідт стоять у спортивному залі клубу / Фото: Hendrik Schmidt/dpa-Zentralbild/dpa/Archivbild

Гандболістки BSV Sachsen Zwickau зазнали серйозної невдачі в боротьбі за збереження прописки в лізі. У неділю підопічні тренера Нормана Ренча зазнали розгромної поразки з рахунком 20:35 (11:18) від клубу "Букстехудер", який посідає восьме місце в турнірній таблиці. Найбільшу роль в успіху господарок зіграли Май Ріка Нільсен (6/4), Шарлотта Кер, Максі Мюльнер (по 5) та Ізабель Долле (5/1). У складі "Цвікау" найбільше голів забили Лаура Сабо (6/4) та Ема Хрватін (4).

Команда з Саксонії поступалася 4:9 вже через дванадцять хвилин, а до перерви відставання збільшилося до семи м'ячів. У другому таймі гості також залишалися слабкими в атаці і припускалися численних технічних помилок. Не пізніше 23:13 (39') господарі завершили гру на свою користь.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖