"Цвіккау" зазнає поразки 16:33 від "Дортмунда", що посідає друге місце

Матчеві м'ячі лежать у сітці гандбольних воріт / Фото: Uwe Anspach/dpa/Symbolic image

Підопічні тренера Нормана Ренча провалили другий тайм. Гандбольна команда з Саксонії спромоглася забити лише п'ять м'ячів у другій 30-хвилинці в Дортмунді.

Гандболістки BSV Sachsen Zwickau не змогли набрати жодного бонусного балу в боротьбі за збереження прописки в Бундеслізі. У суботу підопічні тренера Нормана Ренча програли 16:33 (11:17) дортмундській "Боруссії", яка посідає друге місце. Незважаючи на 17-ту поразку в сезоні, команда з Цвікау залишається на відстані трьох очок від першого місця в турнірній таблиці. Алісія Штолле (6 голів) та Емма Олссон (5) відіграли найбільшу роль в успіху дортмундців. У складі саксонської команди найбільше голів забила Ема Хрватін (6/4).

Відвідувачі змогли протистояти фаворитам лише на ранніх стадіях. Після нічиєї 2:2 (4-й тайм) дортмундці вирвалися вперед 5:2 (6-й), а потім 14:8 (22-й). Всього через шість хвилин після відновлення гри господарі вперше вийшли вперед на десять м'ячів за рахунку 21:11, а потім не залишили "Цвіккау" жодного шансу. Після перерви гості забили лише п'ять м'ячів і змирилися зі своєю долею.