جاري تحميل الرسائل...

نشرت مع publizer® في ولاية ساكسونيا

Цвікау здобуває два важливі очки в боротьбі за збереження прописки в лізі

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau зуміла врятуватися від вильоту в боротьбі за збереження прописки в лізі. / Фото: Marko Unger/dpa-Zentralbild/dpa/Archivbild

Жінки з Цвікау набралися мужності в боротьбі за виліт. Важлива перемога над командою з нижньої ліги "Неккарсульм".

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau зуміла врятуватися від вильоту в боротьбі за збереження прописки в лізі. У суботу підопічні тренера Нормана Ренча перемогли в підвальному поєдинку "Спорт-Юніон Неккарсульм", що посідав останнє місце, з рахунком 32:25 (15:13). Ема Хрватін (8/3), Лаура Сабо (6/1) та Емма Монтаг (5) відіграли найбільшу роль у п'ятій перемозі БСВ у сезоні. У складі гостей найбільше голів забили Ніна Енгель (6) та Амбер Вербрекен (5/2).

Господарі невдало розпочали цей вирішальний матч, поступаючись 6:9 після 17 хвилин, а на 24-й хвилині - 11:12. Команда з Саксонії переламала хід гри, зробивши ривок 6:1, і на 33-й хвилині повела в рахунку 17:13. Тим не менш, з 19:19 (41') до 24:22 (48') гра проходила на лезі ножа. Цвікау вирішив дуель на свою користь, забивши три м'ячі поспіль протягом трьох хвилин. У цій фазі голкіпер BSV Кароліна Мартінс втримала перемогу, відбивши загалом 15 кидків гостей протягом гри.

🤖 تتم الترجمات تلقائيًا باستخدام الذكاء الاصطناعي. نحن نرحب بتعليقاتك ونساعدك في تحسين خدماتنا متعددة اللغات. اكتب لنا على: language@diesachsen.com. 🤖