Цвікау починає сезон з 20:32 проти Бломберга

М'ячі лежать у сітці гандбольних воріт / Фото: Uwe Anspach/dpa/Symbolbild

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau розпочала новий сезон з поразки. Підопічні тренера Нормана Ренча програли домашній матч проти HSG Blomberg-Lippe у суботу з рахунком 20:32 (12:13). Найбільшу роль в успіху гостей зіграли Ліза Райес, Ніке Кюне (по 5 очок) і Маліна Марі Міхальчик (5/2). У складі "Цвіккау" найбільше м'ячів забили Сімона Стойковська (5) та Ріта Лакатош (4).

Жінки з Цвіккау змогли протистояти суперницям лише в першій половині гри і востаннє вийшли вперед у цьому матчі за рахунку 7:6 (14-й). До 15:16 (36-а хвилина) господарі вели в рахунку, але потім повністю провалилися в наступні 15 хвилин. З ривком 12:1 "Бломберг" відірвався до 28:16 (51-а). У цій фазі господарі не змогли забити голкіперу HSG Мелані Вайт або не мали необхідного везіння на своєму боці з ударами після ударів.