Футболісти "РБ" програли останній матч сезону у Фрайбурзі

Лінда Даллманн з ФК "Баварія" (зліва направо), Міммі Ларссон з "Розенгарду" та Сара Задразіл з ФК "Баварія" у двобої за м'яч / Фото: Matthias Balk/dpa/Archiv

Жіноча футбольна команда РБ Лейпциг не програвала в останніх шести матчах. Ця серія закінчилася в останній грі сезону.

Сабан Узун попрощався з посадою тренера жіночої футбольної команди "РБ Лейпциг" поразкою. У білий понеділок саксонки програли 2:1 (1:1) ФК "Фрайбург" у заключному турі Бундесліги. Яніна Мінге (28) вивела господарів вперед у своїй останній грі за "Спортклуб" перед переходом до "Вольфсбурга". Міммі Ларссон (42) зрівняла рахунок ще до перерви. На очах у 4 300 глядачів Айлін Кемпбелл (60) забила з дуже підозрілого положення поза грою, вирішивши гру на користь "Брайсгау". Таким чином, "РБ" завершує сезон на восьмому місці.

Гравці "РБ" потужно розпочали матч і створили кілька хороших нагод за рахунок швидкої гри на випередження. Двічі в центрі уваги опинялася голкіпер СК Рафаела Боргграфе. Однак вона зробила сильні сейви проти Ларссона (26') та Джанни Раков (38'). Між тим, час без пропущених м'ячів Лейпцига закінчився на 332-й хвилині. Мінге залишився зовсім один на дальній стійці після подачі зі штрафного і без проблем замкнув подачу. Але у РБ був ще один дуже хороший хід. Сандра Старке віддала сильний пас на Ванессу Фудалла, яка відпасувала на Ларссона, який майстерно переправив м'яч у ворота.

Після перерви РБ також спочатку домінував, і Фудалла (50) влучив у зовнішній бік воріт. Однак потім вони нарвалися на контратаку, але гол не повинен був бути зарахований. Кемпбелл явно перебував в офсайді, коли передавав м'яч. Компенсаційне правосуддя: Коли Джованна Гофманн незабаром після цього забила гол, який вважався 3:1, прапорець "поза грою" піднявся безпідставно. Після цього "Фрайбург" також мав більше моментів. Атаки "Лейпцига" вже не були такими точними та швидкими, тому господарі змогли втримати перемогу.