Los mensajes se cargan...

Жіночий "РБ Лейпциг" достроково забезпечив собі місце в Бундеслізі

Ванесса Фудалла / Фото: Jan Woitas/dpa

Жінки РБ Лейпциг виграють у 1. ФК Нюрнберг і достроково забезпечують собі місце в Бундеслізі.

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" достроково забезпечила собі місце в Бундеслізі. У третьому, останньому турі сезону саксонки в понеділок увечері виграли 1:0 (1:0) у 1. FC Nuremberg. Ванесса Фудалла (35 хвилина) вивела РБ вперед, впевнено реалізувавши пенальті ще до перерви. Перед натовпом з 1 419 глядачів гості вміло дограли другий тайм до кінця. Після поразки "Нюрнберг" тепер має лише теоретичні шанси на збереження прописки в лізі.

Лейпцизька команда обійшла "Фрайбург" у турнірній таблиці і посідає восьме місце з 23 очками. Нюрнберг, що йде на передостанньому місці, вже на шість очок відстає від першого місця, яке займає 1. ФК Кельн, і має значно гіршу різницю забитих і пропущених м'ячів, ніж рейнландці.

РБ розпочав обережно, спочатку покладаючись на контратаки. Міммі Ларссон і Марлен Мюллер мали шанс вийти вперед вже через сім хвилин, але їхні удари у ворота Нюрнберга відбила Леа Паулік. Фудалла (24) і Джанна Раков (26) були близькі до взяття воріт, а Лідія Андраде (28) спіткнулася на вільному місці. Саме на Андраде сфолила Марина Шольц у штрафному майданчику на 34-й хвилині; Фудалла реалізувала пенальті, забивши свій дев'ятий гол у сезоні.

З іншого боку, Ельвіра Герцог провела спокійний вечір, окрім останніх хвилин першого тайму, перш ніж її випробувала швидка і спритна Марлен Бауерайзен (39./45.+2).

Господині також володіли більшою часткою гри на початку другого тайму. Герцог довелося сильно реагувати на удар Мадлен Штек (53'), а Бауерайзен (55') мала ще один хороший шанс.

Через годину РБ повернувся в гру, Ларссон (62') перевірив Пауліка, але ударом зльоту влучив лише у зовнішню частину воріт. Після цього атакувальна гра вирівнялася з обох сторін, і виїзна перемога вже не була під загрозою.

🤖 Las traducciones se realizan automáticamente con la ayuda de IA. Agradecemos tus comentarios y ayuda para mejorar nuestro servicio multilingüe. Escríbenos a: language@diesachsen.com. 🤖