Messages are loaded...

Жінки "РБ Лейпциг" упускають сюрприз у кубку

Тренер "Лейпцига" Сабан Узун реагує на боковій лінії / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" упустила сюрприз у раунді 16 Кубка DFB і місце у вісімці найсильніших. У неділю претендентки на вихід до Бундесліги програли з рахунком 3:0 (0:1) фаворитам чемпіонату TSG 1899 Хоффенхайм. На стадіоні "Дітмар Хопп" Джил Янссенс вивела господарів вперед вже через сім хвилин і створила передумови для впевненої перемоги над командою Сабана Узуна.

Після перерви Марта Казалла Гарсія (58) зробила рахунок 2:0 і забезпечила ранній вихід вперед для третьої команди ліги, яка поки що слабко грає вдома і виграла лише один з попередніх чотирьох домашніх матчів. Франциска Харш (90.+5) встановила остаточний рахунок у компенсований час. У "Лейпцига" буде швидкий шанс взяти реванш 17 грудня (14:00/Magentasport), коли обидві команди знову боротимуться за очки в Бундеслізі в Зінсхаймі.

🤖 The translations are automated using AI. We appreciate your feedback and help in improving our multilingual service. Write to us at: language@diesachsen.com. 🤖