Без натхнення "Магдебург" програв 0:1 "Айнтрахту" з Брауншвейга

Йохан Гомес з Брауншвейга (праворуч) грає проти Анді Хоті з Магдебурга / Фото: Swen Pförtner/dpa

Клуб другого дивізіону 1 ФК "Магдебург" зазнав невдачі у боротьбі за збереження прописки в лізі. Невинна команда з міста на Ельбі програла "Айнтрахту" з Брауншвейга і наблизилася до зони вильоту.

Відсутність рішучості в захисті, відсутність ідей та темпу в атаці: 1. ФК "Магдебург" зазнав поразки у 2-й Бундеслізі. Перед 22 582 глядачами на стадіоні "Айнтрахт Брауншвейг" команда з міста на Ельбі програла з рахунком 0:1 (0:1). Ермін Бічакчіч (16) забив з пенальті, а ФКМ не зміг реалізувати свою більшість володіння м'ячем. Також жовту картку отримав гравець Магдебурга Даніель Ельфадлі (74). В результаті відрив від вилітаючих команд скоротився до трьох очок.

Тренер Крістіан Тітц використав склад, який грав минулого тижня, а нападники Люк Кастаньос і Лука Шулер, які відновилися, залишилися на лаві запасних. На полі "Брауншвейг" віддав м'яч гостям, пресингуючи на половині поля і швидко переключаючись, коли вони вигравали м'яч. Через п'ять хвилин гострий кутовий від Торіра Хельгасона пролетів повз усіх гравців і ворота ФКМ. ФКМ хитався від розіграшів кутових - і коли гості не змогли вибити м'яч після вкидання, Бічакчіч (16) вивів Брауншвейг вперед.

Магдебург створював лише напівмоменти проти добре організованих в обороні господарів, оскільки атаки проходили без високого темпу і з надто малою кількістю несподіваних моментів. Удар Баріса Атіка з 25 метрів (26') став першим ударом ФКМ у площину воріт, а Жан Югоне головою переправив кутовий вище воріт. Гра продовжувалася в тому ж дусі, ФКМ нічого не міг зробити, Брауншвейг вичікував і пресингував Магдебург щоразу, коли вони втрачали м'яч. У перерві було більше хвилювання: Баріса Атіка (45+2) явно вдарили по нозі у штрафному майданчику, але Бастіан Данкерт вирішив грати далі - VAR також не втрутився.

"Магдебург" випустив Кастаньйоса замість Леона Белла Белла і Коннора Кремпіцкі замість капітана Амари Конде. Однак ситуація не покращилася. ФКМ ледве закидав м'ячі у ворота, а Герберт Бокхорн (65') завдав першого удару по воротах Брауншвейга після перерви, який пройшов значно вище перекладини. На 74-й хвилині ФКМ довелося грати вдесятьох, оскільки Ельфадлі отримав жовту картку - хоча уповільнена зйомка показала, що гравець "Магдебурга" зіграв у м'яч.

Зрештою, ельбський клуб програв, оскільки був шокуюче нешкідливим в атаці і йому не вистачало рішучості у вирішальних дуелях в обороні. І те, і інше не повинно повторитися проти "Гольштейна" в п'ятницю, якщо вони хочуть уникнути подальшого сповзання вниз по таблиці.