"Хемніц" виходить у фінал Кубка Європи, незважаючи на поразку

Баскетбольний м'яч лежить на майданчику / Фото: Swen Pförtner/dpa/Symbolic image

Вперше в історії клуб Бундесліги з Саксонії вийшов до європейського фіналу. Тиждень тому "Дев'ятки" заклали перший камінь у фундамент перемогою в Більбао з рахунком 98:73.

Баскетболісти "Дев'яток" з Хемніца вперше в історії свого клубу вийшли до фіналу Кубка Європи. Хоча в середу саксонці програли 73:82 (36:39) "Більбао Баскет" на своєму майданчику, вони вже заклали фундамент для виходу у фінал, здобувши перемогу 98:73 у першому матчі в країні Басків. У фіналі команда, яка посіла друге місце в чемпіонаті Німеччини, зустрінеться з турецькою командою "Бахчесехір Коледжі" зі Стамбула. Перший матч відбудеться 17 квітня в Хемніці, другий - 24 квітня в Туреччині.

У півфінальній домашній грі найбільше очок у складі "Дев'яток" набрали Веслі ван Бек, Каза Каджамі-Кін (по 12), Джефф Гарретт (11), Тайлор Онгвае і Усман Крубаллі (по 10). Найбільшу роль в успіху гостей відіграли Мелвін Панцар (15), Крістіан Кулламае (14), Кіт Хорнсбі (11), Трюгвві Хлінасон і Тійс де Ріддер (по 10).

Господарі швидко поступалися 0:4 (2), але вже через шість хвилин створили перевагу 14:9, яка протрималася до 29:24 (12). Втім, іспанці не здавалися і на перерву пішли з перевагою в три очки. Втім, господарі майданчика забезпечили собі попередню перемогу в цій дуелі за рахунку 53:47 (27'), після чого заспокоїлися.