Хемніц святкує беззаперечну перемогу над Брауншвейгом з рахунком 82:68

Усман Крубаллі (праворуч) з Хемніца та Тоні Тейлор зі Стамбула борються за м'яч / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Здобувши 25-ту перемогу в сезоні, "Дев'ятки Хемніц" більше не можуть бути витіснені з одного з перших чотирьох місць і забезпечили собі домашній майданчик для чвертьфіналу плей-офф.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz відсвяткувала в середу 25-ту перемогу в сезоні в німецькій лізі над командою Basketball Lions Braunschweig. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе взяли гору над "Баскетбольними левами Брауншвейга" з рахунком 82:68 (50:37) і забезпечили собі домашній майданчик для чвертьфіналу плей-офф. Клуб із Саксонії більше не може бути зміщений з однієї з перших чотирьох сходинок турнірної таблиці. Найбільшу роль в успіху зіграли Усман Крубаллі (18 очок), ДеАндре Лансдаун (14), Джефф Гарретт (13) і Веслі ван Бек (10). У складі "Браушвайга" найбільше очок набрали Барра Нджі (15), Ніколас Тішер (14), Джилсон Банго (12) та Брендон Тішлер (11).

У господарів поля виникли невеликі труднощі в перші хвилини гри. Однак саксонці перетворили відставання 16:20 після дев'яти хвилин на 27:20 протягом 180 секунд завдяки ривку 11:0 і збільшили свою перевагу до 42:24 на 16-й хвилині. Хемніц зміг розвинути цю перевагу до фінального свистка. Брауншвейг знову наблизився до небезпеки лише на 36-й хвилині (71:66). Однак переломити хід гри "дев'ятки" вже не змогли. Клуб із Саксонії мав набагато кращий відсоток влучань з гри (53 відсотки проти 39 відсотків у Нижньої Саксонії), а також домінував під щитами (43:29 підбирань).