Nachrichten werden geladen...

Хемніц програє Вехті 87:96

Баскетбол: Кубок Європи ФІБА, Бахчешехір Коледжі - Дев'ятки Хемніц, фінал, другий матч. ДеАндре Лансдаун з "Хемніца" в дії / Фото: Matthias Stickel/dpa

У чвертьфінальній серії плей-офф "Дев'ятки" з Хемніца програють "Вехті". У третій грі серії переможцям Fiba Europe Cup знову потрібен кращий відсоток влучань з триочкової лінії.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz зазнала невдачі у боротьбі за вихід до півфіналу плей-офф. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе програли 87:96 (35:42) команді "Раста Вехта" перед рідними вболівальниками в неділю. У команді були відсутні два ключові гравці, Ахер Угуак і Каза Каджамі-Кін. Після двох поєдинків у серії до п'яти перемог рахунок став 1:1, і третій з максимально можливих п'яти поєдинків відбудеться у Вехті у вівторок (20:30).

Видатні Джоел Аміну (30 очок), Райан Швігер (20), Томмі Кузе (16) і Чіп Фланіган (12) відіграли найбільшу роль в успіху гостей. У господарів найбільше очок набрали ДеАндре Лансдаун (26), Веслі ван Бек (20), Джефф Гарретт (15), Йонас Ріхтер і Кевін Йебо (по 10).

Після вдалого старту, коли вже на 9-й хвилині "Хемніц" вів у рахунку 18:13, "Вехта", яка змогла зіграти лише вісьмома гравцями, опинилася під зростаючим тиском через низький відсоток влучань. Вехта вирвалася вперед 27:24 на 15-й хвилині до 54:42 на 23-й. Незважаючи на перевагу під щитами (підбирання 40:31), саксонський клуб не зміг наблизитися до 70:74 на 33-й хвилині. Гості відзначилися відмінною реалізацією триочкових. Шістнадцять з 30 їхніх спроб влучили в кошик "Хемніца". Натомість володарі Кубку Європи з баскетболу Fiba змогли реалізувати лише сім зі своїх 28 спроб здалеку.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖