Хемніц перемагає у Вехті з рахунком 84:76

Гравці тягнуться до баскетбольного м'яча / Фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolic image

"Дев'ятки" стоять на порозі виходу до півфіналу. Саксонців відділяє лише одна перемога.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" виграла свою третю зустріч у чвертьфіналі плей-офф чемпіонату Німеччини. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе у вівторок взяли гору над "Раста Вехта" з рахунком 84:76 (46:41) і після трьох матчів випереджають суперника з рахунком 2:1. Перемога у Вехті в четвер (18:30) може забезпечити "дев'яткам" вихід до півфіналу.

Найважливішу роль в успіху "Хемніца" відіграли Веслі ван Бек (20), Каза Каджамі-Кін (12), Джефф Гарретт (11), Ахер Угуак і Кевін Йебо (по 10). У складі господарів двозначними показниками відзначилися лише Джоел Аміну (26) та Спенсер Рівз (21).

Втім, "Дев'ятки" зіткнулися з великими проблемами на старті. Вже через дев'ять хвилин господарі вели в рахунку 22:11. Потім "Хемніц" підвищив інтенсивність у захисті і розпочав переломний момент, вирвавшись вперед 20:7 і зробивши рахунок 50:41 на 22-й хвилині. Після цього господарі не змогли знову вийти вперед.

Кращий відсоток реалізації триочкових кидків і менша кількість втрат (18 у "Вехти", 12 у гостей) привели "дев'яток" до успіху. Одинадцять з 25 спроб "Хемніца" потрапили в кошик "Вехти". Гості змогли реалізувати лише дев'ять з 28 кидків здалеку.