Баскетбол: Дев'ятки Хемніца вийшли до півфіналу

Тренер "дев'яток" Родріго Пасторе реагує на боковій лінії / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Володар Кубка Європи "Хемніц" вийшов до півфіналу ББЛ. Тепер підопічні тренера Родріго Пасторе зустрінуться з берлінською "Альбою".

Баскетбольна команда Niners Chemnitz вийшла до півфіналу плей-офф чемпіонату Німеччини. У четвер підопічні тренера Родріго Пасторе взяли гору над "Раста Вехта" з рахунком 84:67 (44:26) і виграли серію з рахунком 3:1. У півфіналі клуб із Саксонії зустрінеться з "Альбою Берлін", яка у чвертьфіналі у трьох матчах здолала "Телеком Баскетс Бонн".

Найбільшу роль в успіху гостей зіграв Джефф Гарретт, який набрав 19 очок. У складі "Вехти" найбільше очок набрав Томмі Кузе - 18. Хемніц святкував перемогу від початку до кінця і таким чином уникнув вирішальної п'ятої партії.

Відвідувачі були попереду 7:0 вже через три хвилини, а до 18-ї хвилини довели свою перевагу до 40:22. І хоча клуб з Нижньої Саксонії зміг скоротити відставання до 40:48 невдовзі після перерви на 26-й хвилині, "дев'ятки" не випустили перемогу з рук завдяки надійній грі в захисті. Більше того, гості мали набагато кращий відсоток влучань з гри, а також володіли перевагою під кільцем. Саксонці зібрали 36 підбирань, а господарі лише 26.