Повідомлення завантажено...

Гандбол: SV Union Halle-Noustadt все ще перебуває під загрозою вильоту

М'яч лежить на воротах / Фото: Frank Molter/dpa/Symbolic image

Жіноча гандбольна команда SV Union Halle-Noustadt програла HSG Bensheim/Auerbach і все ще перебуває під загрозою вильоту.

Гандболістки SV Union Halle-Noustadt не зупинили свого вільного падіння і все ще перебувають під загрозою вильоту з Бундесліги. У суботу підопічні тренера Тілля Віхерса програли 21:25 (10:13) третій команді чемпіонату HSG Бенсхайм/Ауербах, що посідає третє місце, і зазнали десятої поразки поспіль. Останній успіх був досягнутий 3 лютого, коли вони обіграли HSG Bad Wildungen 33:30. Найбільшу роль у перемозі господарок зіграли Ізабель Херст, Кім Найдзінавічюс (по 6 м'ячів) та Алісія Соффель (5). У складі гостей найбільше м'ячів забили Едіта Нукович (5) та Александра Лундстром (4/2)

Клуб з Галле пропустив у дебюті зустрічі і вже через вісім хвилин поступався 1:6. Однак кандидати на виліт не здалися, скоротили розрив до 9:10 на 26-й хвилині, а після 41 хвилини були навіть попереду - 17:15. Однак господарі переломили хід гри ривком 5:1 і на 50-й хвилині зробили рахунок 20:18.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖