Nachrichten werden geladen...

ФК "Галлешер" прощається з третім дивізіоном з частковим успіхом

Гравець "Галле" Йонас Нітфельд отримав травму в заключній грі сезону / Фото: Robert Michael/dpa

ФК "Галлешер" попрощався з третім дивізіоном після дванадцяти років з частковим успіхом.

Футбольний клуб "Галле" після дванадцяти років вилетів з третього дивізіону з частковою перемогою. Підопічні тренера Штефана Райзінгера зіграли внічию 1:1 (1:1) з другою командою дортмундської "Боруссії" у своєму заключному матчі сезону в суботу. Перед 7853 глядачами на стадіоні "Лейна Хімі" Франц Роггов (14-а хвилина) вивів гостей вперед. Меріс Скендерович зрівняв рахунок на 29-й хвилині.

Перед початком матчу клуб оголосив, що голкіпер Свен Мюллер залишиться в складі ХФК. Однак "червоно-білим" також довелося проковтнути гірку пігулку. На 32-й хвилині серйозної травми коліна зазнав капітан Йонас Нітфельд. Точний діагноз очікується найближчим часом.

Господарі з перших хвилин чітко задали тон. Удари головою Скендеровича (10-а хвилина) та Брайана Берендта (14-а хвилина) пролетіли трохи вище поперечини воріт гостей. Дортмундці, з іншого боку, повели в рахунку з першого ж удару по воротах. Роггов реалізував штрафний удар прямо з 19 метрів. Відповідь ХФК не змусила себе довго чекати. Через чверть години голкіпер BVB Марсель Лотка зміг лише відбити удар Тимура Гайрета. Скендерович вибив м'яч, щоб зрівняти рахунок.

Другий тайм розпочався бурхливо. Спочатку Скендерович (53) влучив у стійку. Гайрет погнався за наступним ударом через всю коробку. Через дві хвилини Бьярне Пудель головою переправив м'яч на нижній край поперечини воріт Галле. Роґґоу (57) після чудового удару влучив лише у зовнішній бік воріт. Через хвилину Гайрет, який занадто довго вагався, вивів ХФК вперед. У заключні півгодини гра вирівнялася.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖