Nachrichten werden geladen...

СК Магдебург практично чемпіон - 30:28 перемога над Лейпцигом

Омар Інгі Магнуссон з "Магдебурга" пробиває по воротах у матчі з "Гамбургом" / Фото: Грегор Фішер/dpa

Чемпіонський титул лише теоретично все ще може бути завойований "Магдебургом". Після перемоги в дербі над "Лейпцигом" СКМ випереджає берлінський "Фюксе" на чотири очки та 84 м'ячі за два ігрових дні до завершення чемпіонату.

Гандбольний клуб "Магдебург" виграв свій останній матч у Німецькій гандбольній лізі і практично забезпечив собі третій загальний титул чемпіона Німеччини. Команда, яку тренує Беннет Вігерт, у неділю виграла з рахунком 30:28 (17:13) у лейпцизького клубу DHfK Leipzig. Найкращим бомбардиром "Магдебурга" став Омар Інгі Магнуссон, який забив 16 м'ячів, а найрезультативнішим у складі "Лейпцига" став Матей Кліма, який відзначився шістьма голами.

За два тури до кінця чемпіонату "Магдебург" має чотири очки та перевагу у 84 м'ячі над переслідуючим його берлінським "Фюхсе", який лише теоретично може витіснити клуб з Ельби. Після закінчення матчу гравці "Магдебурга" бурхливо святкували на полі, а потім разом з уболівальниками. Ельбський клуб все ще продовжує боротьбу за Лігу чемпіонів.

На початку матчу домінував захист, і гості з Лейпцига забили перший гол у грі лише через чотири хвилини. Після низки суддівських рішень гра набула неспокійного характеру, і хід поєдинку був порушений. Лейпциг намагався тиснути на плеймейкерів СКМ атакувальними діями в захисті, але це не завжди вдавалося. На одному з етапів СКМ вів у рахунку з різницею в два м'ячі, але гості зрівняли рахунок. Магдебург відповів на це 4:0 і навіть міг повести в рахунку до перерви.

Гра залишалася напруженою і після перерви, оскільки Лейпциг неодноразово швидко відходив назад, а СКМ ледве встигав грати в тому ж темпі. Лейпциг був близький до того, щоб відіграти один гол, перш ніж Магдебург знову став на ноги в атаці. Після цього "Магдебург" отримав перепочинок, але вирішити долю гри зміг лише на останніх хвилинах.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖