Волейболісти СК "Дрезден" зазнали другої поразки поспіль

Волейболісти на м'ячі / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти "Дрездена" зазнали другої поразки поспіль у Бундеслізі.

Волейболісти СК "Дрезден" зазнали другої поразки поспіль у Бундеслізі. Команда, що посідає третє місце в турнірній таблиці, не маючи достатньої кількості замін, поступилася 1:3 (21:25, 25:23, 20:25, 17:25) вдома лідеру Allianz MTV Stuttgart після напруженої боротьби.

Господині вийшли на передбачуваний топ-матч без чотирьох гравців основного складу. Найкращий бомбардир Грейс Фролінг вже зазнала розриву подвійних зв'язок під час поразки 2:3 у Сулі тижнем раніше. Всього через кілька днів постійний гравець основи Сара Штраубе також підвернула гомілкостоп у матчі Кубка Європи проти "Невшателя". 21-річна футболістка також розірвала зв'язку на гомілкостопі. Обидві гравчині вибудуть щонайменше на чотири тижні. Оскільки ліберо Олександра Єгдіч і капітан Дженніфер Яніска також травмовані, на майданчик проти чемпіонок Німеччини вийшли гравці, які до цього часу мали лише обмежений ігровий час.

Втім, другий склад ДСК дуже добре виступив з самого початку перед 2927 глядачами. Незважаючи на те, що учасники Ліги чемпіонів, які перебували у своїй кращій формі, виграли перший сет завдяки кращій індивідуальній грі, дрезденці з великим бойовим духом дали відсіч і покращили гру, особливо в другому сеті, щоб зрівняти рахунок. Лідери ліги здобули вирішальну перевагу в третьому періоді, особливо завдяки атакам виняткового гравця Кристал Ріверс (29 очок), а потім також вирішили четвертий сет на свою користь.