ХФК перериває серію поразок: 3:0 проти Любека

Флоріан Шнорренберг стоїть на стадіоні "Рудольф Гарбіг" / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Archivbild

ФК "Галле" не розгубився і здобув надзвичайно важливу перемогу. Вони навіть могли дозволити собі не забити пенальті.

Футбольний клуб "Галле" зупинив своє спортивне падіння і відсвяткував черговий успіх після п'яти матчів без перемог. У неділю підопічні тренера Срето Рістіста виграли матч третьої Бундесліги проти передостаннього "ВФБ Любек" з рахунком 3:0 (2:0) і таким чином зберегли за собою останню путівку до фіналу.

Йонас Нітфельд (16-а хвилина/пенальті) та Тунай Деніз (17-а) двічі вразили ворота "Галле" на очах у 7121 глядача на стадіоні "Леуна-Хемі", що дозволило їм швидко вийти вперед. Остаточний рахунок на 75-й хвилині встановив Тимур Гайрет. Востаннє "червоно-білі" перемагали 23 січня в Дуйсбурзі з рахунком 3:2. Любек, яким керує колишній тренер Галле Флоріан Шнорренберг, після 13-ї поразки залишається глибоко в підвалі ліги.

Господарі почали з великою самовіддачею і були винагороджені за свій атакувальний підхід вже на початку зустрічі. Після фолу на Денізі з боку екс-гравця "Халлена" Аарона Герцога, Нітфельд з легкістю реалізував пенальті. Буквально через хвилину Деніз завершив чудову комбінацію за участю Тарсіса Бонги та Юліана Айчбергера і зробив рахунок 2:0.

Після перерви гості намагалися зрівняти рахунок, але ворота ХФК опинилися під серйозною загрозою лише тоді, коли на 54-й хвилині Леон Зоммер ударом головою влучив у внутрішню частину стійки. Господарі поступово вивільнилися з-під їхньої опіки і через годину знову контролювали гру і своїх суперників. Господарі також змогли впоратися з тим, що Бауманн (86) не зміг переграти Клевіна з пенальті.