Генеральна репетиція пройшла успішно: Дрезден переміг Пардубіце з великим відривом

Гравець "Динамо" Якоб Леммер (3-й зліва) святкує з Паулем Віллом (зліва направо), Робіном Мейснером, Джонатаном Майєром і Штефаном Кучке після голу, який зробив рахунок 1:0 / Фото: Robert Michael/dpa

Останнє випробування "Динамо" пройшло успішно. Результати після зимової перерви забезпечують попутний вітер для місії по поверненню підвищення в класі.

Футбольний клуб третього дивізіону "Динамо" Дрезден виграв свій заключний контрольний матч зимової підготовки з рахунком 3:0 (2:0) проти чеського ФК "Пардубіце" з першого дивізіону. Штефан Кучке (6/22) вивів господарів поля вперед перед близько 700 глядачами на стадіоні Академії Вальтера Фрітша в Дрездені в неділю, а потім додав до свого рахунку ще один м'яч. Том Зіммершид (67') поставив крапку в матчі, який тривалий час був одностороннім.

Після успішної генеральної репетиції, SGD може позитивно оцінити зимову перерву. Перемоги над "Пардубіце" та "Кайзерслаутерном" (3:0) і нічия з "Магдебургом" (2:2) мають стати попутним вітром у нелегкій місії по поверненню підвищення в класі. Наступної суботи (14.00/Magentasport) саксонці вдома прийматимуть "Сандхаузен".