Перемога в Ростоку: Магдебургія зупиняє тенденцію до зниження

Гравець "Ростока" Даміан Россбах (праворуч) дивиться на табло під час перерви у грі. / Фото: Грегор Фішер/dpa

1. шість матчів поспіль "Магдебург" не вигравав без перемог. У підвальному поєдинку з "Ганзою Росток" ця серія закінчується в потрібний момент.

1. ФК "Магдебург" зупинив свою низхідну тенденцію після шести матчів без перемог у Бундеслізі 2. У неділю команда тренера Крістіана Тітца здобула перемогу з рахунком 2:0 (2:0) в підвальному протистоянні з "Ганзою Росток" і збільшила свій відрив від зони вильоту до п'яти очок. За чотири дні до кінця сезону є багато ознак того, що "Магдебург" залишиться на місцях вильоту.

Перед 27 500 вболівальниками на "Остзеештадіон" помилка господарів дозволила "ФКМ" вийти уперед. Лука Шулер (18-а хвилина) підхопив невдалу передачу в центр від Джона-Патріка Штрауса і забив свій перший гол з кінця листопада. Даніель Хебер (40') також відзначився ударом головою.

Стиль гри "Магдебурга", орієнтований на володіння м'ячем, створив проблеми для "Ростока", особливо після того, як вони програли. Ганзейці так і не змогли відігратися, а Шулер (26) навіть забив другий гол. Однак арбітр Даніель Шлагер не зарахував гол через офсайд. Ганза заявила про себе в першому таймі лише ударом Сванте Інгельссона (36) з 16 метрів, який трохи не влучив у ворота.

Росток не здавався, але з великими труднощами створював гольові моменти. Ганзейська безтурботність "Магдебурга" зіграла їм на руку, і вони з апломбом відстояли свою перевагу. Найближчим до взяття воріт був Інгельссон (72), але його удар ногою парирував голкіпер ФКМ Домінік Рейманн.